KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16349167
nr 1634 9167
Etsning
Johnny Friedländer, komposition. Signerad, numrerad 9/120, daterad -53. Bildmått: 44x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:43:22
5/8 18:07:09
Etsning
nr 1634 9167
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 5 augusti 2024 |
| 5/8 18:07:09 | 1 | Vinnande bud |